X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وضعیت نگران کننده مقبرة الاولیاء قاضی جهان

6 خرداد 1395 ساعت 00:44


وضعیت نگران کننده مقبرة الاولیاء قاضی جهان

وضعیت نگران کننده مقبرة الاولیاء قاضی جهان

 

 مشاهدات میدانی نشان می دهند وضعیت برخی اثارتاریخی ارزشمند قاضی جهان مانند مقبرة الاولیاء  و پیکره اژدها نگران کننده است.

در چندسال اخیر نگرانی‌هایی  از طرف فرهنگ دوستان قاضی جهان در مورد نابودی برخی از ابنیه تاریخی قاضی جهان ابراز شده است که به دلیل عدم اهتمام مسوولین امر واقعاً جای گریستن دارند.

در سال 90 پیگیری های از جانب دهیاری و شورای اسلامی وقت قاضی جهان جهت مرمت و احیای مقبرة الاولیا ء قاضی جهان صورت پذیرفت و در این مورد جلسه ای نیز با حضور آقای باقری  بخشدار وقت و آقای سعید رحیمی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  آذرشهر تشکیل شد که متاسفانه موضوع جلسه مربوطه فوق با روی کارآمدن شورای اسلامی  دوره چهارم به فراموشی سپرده شده و هنوز بلاتکلیف مانده است.

بازسازی  مقبرةالاولیا ء قاضی جهان همت مسئولین و همه فرهنگ دوستان منطقه رامی طلبد.

 

@qazijahan


وضعیت نگران کننده مقبرة الاولیاء قاضی جهان


در سال 90 پیگیری های از جانب دهیاری و شورای اسلامی وقت قاضی جهان جهت مرمت و احیای مقبرة الاولیا ء قاضی جهان صورت پذیرفت و در این مورد جلسه ای نیز با حضور آقای باقری  بخشدار وقت و آقای سعید رحیمی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  آذرشهر تشکیل شد که متاسفانه موضوع جلسه مربوطه فوق با روی کارآمدن شورای اسلامی  دوره چهارم به فراموشی سپرده شده و هنوز بلاتکلیف مانده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد