X
تبلیغات
رایتل

نیاز قاضی جهان به ایستگاه آتش نشانی

24 تیر 1395 ساعت 11:14

 

 

 

 

 

نیاز  قاضی جهان به ایستگاه آتش نشانی 

قاضی جهان با توجه به وسعت، پراکندگی وجمعیت بالایش ، ایستگاه آتش نشانی ندارد و در مواقع بروز حادثه  اهالی آن با مشکل روبرو می شوند.

قاضی جهان با توجه به وسعت، پراکندگی وجمعیت بالایش ، ایستگاه آتش نشانی ندارد و در مواقع بروز حادثه  اهالی آن با مشکل روبرو می شوند.

دولت  یازدهم در زمینه  گسترش امکانات رفاهی ، ورزشی و خدمات عمرانی اقدامات خوبی در قاضی جهان انجام داده است که امیدواریم  در زمینه ایجاد ایستگاه آتش نشانی که با توجه به دو مورد آتش سوزیهای اخیر در قاضی جهان که وجود آن بیش از پیش احساس می شود بتواند اقدام درخوری انجام دهد.

ایجاد ایستگاه آتش نشانی در قاضی جهان ضروری است و سال گذشته و جاری حوادث ناگواری در منطقه روی داده است که شایسته است مسوولان، به ویژه دهیاری و شورای اسلامی با کمک گرفتن از مدیران فرمانداری آذرشهر  در ایجاد ایستگاه آتش نشانی  توفیق یابند.

 

 

 

آقای علیرضا شریفی دهیار قاضی جهان خبر داد: 


خرید ماشین آتش نشانی و ایجاد ایستگاه آتش نشانی در قاضی جهان

با مساعدت بخشدار محترم  بخش مرکزی آذرشهر  

آقای علیرضا شریفی دهیار قاضی جهان گفت: موضوع ماشین آتش نشانی تقریباً حل شده و  بخشدار محترم بخش مرکزی به ما لطف دارند  و در این مورد اقدامات لازم صورت پذیرفته ان شاءالله بزودی حل خواهد شد .

آقای علیرضا شریفی دهیار قاضی جهان گفت: موضوع ماشین آتش نشانی تقریباً حل شده و  بخشدار محترم بخش مرکزی به ما لطف دارند  و در این مورد اقدامات لازم صورت پذیرفته ان شاءالله بزودی حل خواهد شد .

وی گفت: در مورد ایجاد ایستگاه آتش نشانی  هم  با کمک بخشدار محترم و شورای اسلامی قاضی جهان حتماً اقدام می کنیم.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد