X
تبلیغات
رایتل

جشن زیرسایه خورشید در قاضی جهان برگزار شد

24 مرداد 1395 ساعت 01:27

جشن زیرسایه خورشید در قاضی جهان  برگزار شد

وجود حضرت امام رضا (ع) مایه فخر و برکت برای کشور ماست


بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد.

بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج میرزاعلی صالحی ضمن خیر مقدم و تبریک ایام فرخنده دهه کرامت و میلاد سراسر نور امام هشتم علی بن موسی الرضا (ع) در سخنانی اظهار کرد : حضور این تعداد از علاقمندان و دوستداران اهل بیت نشان از ارادت و ولایت مداری مردم این خطه از ایران اسلامی است.

وی حضور خادمان حرم رضوی را مایه خیر و برکت برای  منطقه دانست  و با اشاره به اینکه وجود حضرت امام رضا (ع) مایه فخر و برکت برای کشور ماست، افزود:مردم ولایت مدار کشورمان همیشه در مسیر ولایت حرکت کرده اند.

این مراسم که با اقامه نماز جماعت آغاز شده بود با سرود خوانی و هم خوانی مداح اهلبیت عصمت و طهارت آقای حاج حمید شیخ علی زاده ادامه یافت .

گفتنی است مداحی عیدگاهی مداح، مکبر و موذن حرم مطهر امام رضا (ع) از دیگر بخش های این مراسم بود. 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با  اهدای لوح  و  پلاک طلا از حجج الاسلام صالحی و رضا صبوری و حاج حمید شیخ علیزاده توسط خدامان  حرم رضوی تقدیر شد.

بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد.بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد.بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد.


بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد فرخنده امام مهربانی شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خیل مشتاقان و دلدادگان عصمت و طهارت و با حضور خادمان و اهتزاز پرچم حرم مطهر رضوی  در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قاضی جهان برگزار شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد