X
تبلیغات
زولا

ارایه 20 ساعت برق رایگان به کشاورزان صرفه جوی آذربایجان شرقی

25 خرداد 1396 ساعت 11:24

ارایه 20 ساعت برق رایگان به کشاورزان صرفه جوی آذربایجان شرقی


 مهندس اصغر بابازاده قاضی جهانی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: بهای برق مصرفی صاحبان چاه های کشاورزی که از ساعت 11 تا 15، یعنی ساعات پیک مصرف، پمپ آب های خود را خاموش کنند، رایگان محاسبه خواهد شد.

مهندس اصغر بابازاده قاضی جهانی در جمع کشاورزان شهرستان آذرشهر با اعلام این خبر افزود: مصرف برق و آبیاری درختان در ساعات گرم روز بازده مناسبی نداشته و برای درختان نیز مفید نمی باشد.

وی با اشاره به تخصیص یک میلیارد و 720 میلیون ریال پاداش به بخش کشاورزی در سال 95، تصریح کرد: مدیریت مصرف در بخش کشاورزی ، منافع  ملی، منافع صنعت برق و منافع مشترکین را در پی دارد.

وی با ارائه توضیحات کامل در خصوص طرح های تشویقی مدیریت مصرف در بخش کشاورزی، افزود: ما از کشاورزان عزیز انتظار داریم که همچون سال های گذشته ، این شرکت را در عبور از پیک تابستان سال جاری یاری کنند.

در ادامه این جلسه که با حضور صاحبان چاه های کشاورزی و دهیاران شهرستان آذرشهر برگزار شد، مهندس مجید حسنی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر نیز گفت: مدیریت مصرف به معنای مصرف نکردن نیست بلکه به معنی مصرف صحیح و بهینه است.

وی تاکید کرد: برای صرفه جویی در منابع آب و انرژی برق، بایستی کشاورزی را به سمت کشت پاییزه سوق دهیم.

وی افزود: شرایط کنونی منطقه ایجاب می کند کشت محصولاتی همچون گردو کاهش یافته و محصولاتی که بهره وری بیشتر و نیاز آبی کمتری دارند، کشت شوند.

در ادامه  مجید طریقت نیک، دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان شهرستان آذرشهر با بیان برخی مشکلات کشاورزان در زمینه برق، تاکید کرد: کشاورزان این شهرستان در تمامی مراحل دست به دست شرکت توزیع برق داده و کمک خواهند کرد.

گفتنی است این مراسم به منظور معرفی طرح های تشویقی مدیریت مصرف، ویژه مشترکین کشاورزی در محل فرمانداری شهرستان آذرشهر برگزار شد.

 

 


 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

 

صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات پاداش همکاری می گیرند

مهندس اصغر بابازاده قاضی جهانی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز

 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تخصیص پاداش طرح قطع بار برنامه ریزی شده به صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، مهندس اصغر بابازاده قاضی جهانی در جمع هیئت امنای شهرک صنعتی شهید سلیمی اظهار داشت: این طرح به منظور مدیریت مصرف برق برای عبور از پیک تابستان بوده و تا سال گذشته فقط شامل صنایع بالای ۲۰۰ کیلووات بود، اما با توجه به گرمای هوا شرایط آن تغییر کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمال غرب کشور، افزود: ۱۹۸ واحد صنعتی بالای ۱۰۰ کیلو وات در این شهرک وجود دارد که ما می توانیم در کمترین زمان، بیشترین نتیجه را در زمینه مدیریت مصرف در این مجموعه بگیریم.

وی از نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام در واحد های صنعتی خبرداد و افزود: با نصب این کنتورها برنامه ریزی و مدیریت بار به صورت هوشمند انجام خواهد گرفت که نقش بسزایی در مدیریت مصرف صنایع، به خصوص در زمان های اوج بار دارد.

مهندس بابازاده خطاب به مدیران انرژی واحدهای صنعتی ابراز داشت: انتظار داریم مدیران انرژی برای مدیران عامل صنایع در زمینه استفاده صحیح از انرژی برق، تصمیم ساز باشند.

در ادامه این جلسه، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افزایش پاداش همکاری صنایع نسبت به سال گذشته خبرداد و افزود: طرح های تشویقی شامل قطع بار برنامه ریزی شده، ذخیره عملیاتی و خود تامین می باشد.

سید ابراهیم فکاری افزود: در سال های گذشته صنایع همکاری خوبی با این شرکت داشته اند و ما در زمینه توزیع انرژی برق، با کمبود مواجه نشده ایم.

وی در خصوص طرح قطع بار برنامه ریزی شده صنایع تشریح کرد: این طرح که در سال های گذشته با عنوان "طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی" ارائه می شد، از امسال شامل تمامی واحد های صنعتی بالای ۱۰۰ کیلووات می شود و صنایع می توانند با اعلام همکاری از مزایای این طرح برخوردار شوند.

وی در ارتباط با طرح خود تامین نیز گفت: صنایع می توانند در زمان اوج بار شب و روز، ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند و برق تبریز با نصب کنتور و بر اساس تعرفه های ابلاغی شرکت توانیر برق را از این واحد ها خریداری می کند.

گفتنی است این جلسه با هدف ارائه طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع  با حضور هیئت امناء شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان بزرگ ترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور، مدیران عامل و مدیران انرژی واحد های صنعتی این شهرک برگزار شد. 

 

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد