X
تبلیغات
رایتل

تاکنون 750 فقره سند مالکیت در قاضی جهان صادر و به مالکین املاک اهدا گردیده است

27 شهریور 1395 ساعت 10:00

 

 

 

 

 

 

 

افتتاح نمادین سه هزارونهصدوسومین واحد مقاوم سازی شده ازمحل تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی درقاضیجهان

تاکنون 750 فقره سند مالکیت در قاضی جهان صادر و به مالکین املاک اهدا گردیده است 

افتتاح نمادین سه هزارونهصدوسومین واحد مقاوم سازی شده ازمحل تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی درقاضیجهان با حضور مهندس یدالله الهیاری فرماندار شهرستان آذرشهر

سه هزار و نهصدوسومین واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شده از محل اعتبارات طرح ویژه با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر مهندس یدالله اللهیاری و تنی چند از مسئولین شهرستان در قاضی جهان به بهره برداری رسید.

در ابتدای این مهندس ناصر آرمان مدیربنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آذرشهر گزارشی اجمالی از فعالیتهای انجام یافته توسط بنیادمسکن آذر شهر  درروستاها را به حضار ارائه کرد وگفت: تاکنون تعداد 4153 واحد مسکن روستایی جهت اخذ تسهیلات به بانکهای عامل محترم شهرستان معرفی شده اند که از این تعداد 3903 واحد موفق به اخذ پایانکار شده و به بهره برداری رسیده اند که این مهم در سایه توجهات دولت کریمه جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

وی افزود: در قاضی جهان که مراسم افتتاح نیز در آن در جریان است 344 واحد به بانکهای عامل معرفی شده اند که از این تعداد تا کنون 275 واحد موفق به اخذ پایانکار شده اند.

آرمان خاطرنشان کرد: همچنین با همکاری اداره محترم ثبت اسناد و املاک شهرستان در اجرای قانون ماده 133- 140 و قانون الحاق تاکنون تعداد 8038 فقره سند مالکیت صادر و به مالکین املاک روستاهای شهرستان و شهرهای زیر 25 هزار نفر شهرستان اهداء گردیده است. که از این تعداد سهم قاضی جهان تعداد 750 فقره بوده است. که جادارد ضمن قدردانی از زحمات همکاران و پرسنل شهرستان؛ همکاری ادارات ثبت اسناد و املاک آذرشهر و گوگان را ارج نهاده و از همکاری صمیمانه آنها در راستای سند دار کردن روستاها و شهرهای یاد شده تشکر نمایم.

در پایان مدیر شهرستان آذرشهر گفت: آن دسته از روستائیانی که با وجود بی دوام و غیر مقاوم بودن ساختمان مسکونی خود تاکنون اقدام به مقاوم سازی آن ننموده اند تقاضا کرد تا بدلیل توجهات ویژه دولت کریمه جمهوری اسلامی در راستای اعطای تسهیلات قرض الحسنه و همچنین بدلیل افزایش سقف تسهیلات و همچنین بدلیل زلزله خیز بودن منطقه ، در اسرع وقت جهت تشکیل پرونده به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مراجعه نمایند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد