X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

در مدارس قاضی جهان و اخیجهان نمازخانه هایی در حال احداث می باشند

4 آبان 1395 ساعت 10:50

 

 

 

 

 

 

 

در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر عنوان شد:

در مدارس قاضی جهان و اخیجهان نمازخانه هایی در حال احداث می باشند 

دواتگر: آموزش و پرورش آذرشهر در خصوص ایجاد نمازخانه در مدارس گامهای بزرگی برداشته بطوریکه در مدارس قاضی جهان و اخیجهان نمازخانه ها در حال احداث می باشند.

فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش  آذرشهر با اعلام این که  یکی از رسالتهای مهم آموزش و پرورش روشنگری و جهل زدایی است، گفت: نهضت مدرسه سازی در  روستاهای این شهرستان که با مساعدتها ی بخش خصوصی و خیرین آغاز شده، به لطف خدا ادامه خواهد یافت.

الهیاری افزود: برای رفع مشکلات تعمیر و عمران مدرسه ها باید جذب افراد خیّر را در برنامه قراردهیم.

وی ابراز کرد: همراهی خیرین و افزایش سطح امکانات آموزش و پرورش نشان می دهد که این قشر دلسوز جامعه  برای علم و دانش جایگاه ویژه ای مد نظر قرارداده اند و ما هم باید با تمام ظرفیت برای رفع کمبودها در کنار خیرین قدم برداریم.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان ساخت: باید در رسانه ای کردن فعالیت خداپسندانه خیرینی که در حوزه آموزش و پرورش فعال بوده اند ، اقدام کنیم.

وی تبلیغات  محیطی را برای همراهی هر چه بیشتر مردم در بخش علم و دانش لازم دانست.

دواتگر رییس آموزش و پرورش آذرشهر نیز با ارایه گزارشی از آسفالت ریزی محوطه داخلی  چندین مدرسه، گفت:در روستای الوانق  ساختمان مدرسه در شرف ریزش بوده و نیاز مبرم به تخریب و تجدید بنا دارد.

وی افزود: آموزش و پرورش آذرشهر در خصوص ایجاد نمازخانه در مدارس گامهای بزرگی برداشته بطوریکه در مدارس قاضی جهان و اخیجهان نمازخانه ها در حال احداث می باشند.

دواتگر اظهار کرد: هم اکنون در 50 مدرسه این شهرستان نماز های جماعت بصورت منظم برگزار می شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد