X
تبلیغات
زولا

چشم انداز توسعه قاضی جهان

17 آذر 1395 ساعت 13:15

 

 

 

 

 

 

چشم انداز توسعه قاضی جهان

۲۷ آذر امسال با همت جوانان و فعالان قاضی جهان سومین مراسم سالانه گرامیداشت چهره های ماندگار و تجلیل و نام آوران و فعالان علمی و فرهنگی و اقتصادی برگزار میشود.


با نگاهی به گذشته کشورها و شهرها و مطالعه تاریخ و سیر ترقی و پیشرفت آنها به این موضوع پی می بریم که هیچکدام از آنها چنین موقعیت و جایگاهی را که امروز دارند در گذشته نداشتند.
آنچه موجب پیشرفت و رشد آن جوامع شده است همت دلسوزان و مدیران و اعضای آن بوده است. همتی که موجب ارتقای سطح دانش و فرهنگ و اقتصاد شده و نسل های بعدی را بسمت قله ترقی و شکوفایی راهنمایی کرده اند.
حدود ۲۰ سال پیش کشور مالزی یک کشور عقب مانده و معمولی بود که باتفکر پزشک خلاق و جسور و دانایی بنام ماهاتیرمحمد توانست برای خروج از رکود و بحران یک برنامه و چشم انداز مدیریتی ترسیم کند و باشعار مالزی ۲۰۲۰ توانست مالزی را تا سطح کشورهای پیشرفته به اوج برساند و تا سال ۲۰۲۰ یکی از قویترین قطب های اقتصاد جهان تبدیل خواهد شد.
بنابراین پیشرفت هر جامعه نیاز به تعیین اهداف بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.
جامعه کوچک ما ،، قاضی جهان ،، الحمدلله از پیشینه دیرین و قوی برخوردار است و مردمان با دانش و فرهنگ و پشتکار در فن آوری و تولید دارند.
باید برای آینده دراز مدت و میان مدت برنامه ریزی شود و اهداف و چشم انداز را تعیین کرد.
مانند آنچه در سیاست مدیران شهر تبریز دیده میشود و چندین سال است برای سال ۲۰۱۸ تبریز برنامه ریزی کرده اند و گام به گام پیش میروند.
ما و مدیران فرهنگی و اجرایی قاضی جهان می توانیم برای توسعه قاضی جهان چشم انداز تعریف کنیم.
این کار مستلزم نشست ها و جلسات مداوم و جمع آوری مقالات و طرح های محققان و دانشجویان و علاقمندان می باشد تا با گردآوری و تحلیل آنها چشم انداز ۵ ساله و ۱۰ ساله قاضی جهان را نوشته و امید جوانان و نوجوانان را به رشد و پیشرفت قاضی جهان افزایش دهیم.
۲۷ آذر امسال با همت جوانان و فعالان قاضی جهان سومین مراسم سالانه گرامیداشت چهره های ماندگار و تجلیل و نام آوران و فعالان علمی و فرهنگی و اقتصادی برگزار میشود.
همت والای برگزارکنندگان این مراسمات ستودنی است و شور و شعف و اشتیاق خاصی را در قاضی جهانی ها بوجود آورده است.
تفکر پایه و گام اول موفقیت است.
به اجرا درآوردن برنامه حاصل از تفکر گام بعدی است.
قاضی جهان شایستگی پیشرفت را دارد.
دور از ذهن نیست که روزی قاضی جهان مانند ستاره درخشان در آذربایجان بدرخشد.
به امید موفقیت قاضی جهانی ها و رشد و توسعه پایدار در قاضی جهان

 

http://behdasht2000.blogfa.com/post/680

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد